Targi

O nas

Jest rok 1908 – w Nowym Yorku na świat przychodzi Abraham Maslow, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli psychologii humanistycznej i transpersonalnej. W lipcu 1943 roku Maslow tworzy i ogłasza teorię hierarchii potrzeb ludzkich, zwaną piramidą Maslowa. W 1954 roku w swojej książce Motivation and Personality rozwija swoją myśl, która staje się jedną z najpopularniejszych struktur w badaniach socjologicznych i szkoleniach w zakresie zarządzania.

Co to ma wspólnego z księgowością? Jak się okazuje całkiem sporo, ponieważ taniarachunkowosc.pl® jest w stanie spełnić aż dwie z pięciu potrzeb z piramidy Maslowa. Są to kolejno potrzeba bezpieczeństwa i pośrednio potrzeba samorealizacji.

taniarachunkowosc.pl® to ogólnopolska sieć biur rachunkowych

która skupia się na pomocy osobom, które chcą rozwinąć swoje przedsiębiorstwo lub dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Od początku istnienia marki naszą misją było tworzenie taniej, skutecznej i fachowej księgowości. Prowadząc firmę potrzebujesz partnera, któremu będziesz mógł zaufać w kwestii terminów, i który będzie bezbłędnie wykonywać swoje zadania. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy bez tracenia czasu na ciągłe wypełnianie dokumentacji. Teraz jesteś w stanie odzyskać nie tylko swój czas: zyskasz także chęci do działania i przestaniesz stresować się kontrolami z urzędów. Pamiętaj – dobre usługi mogą być tanie. Z taniarachunkowosc.pl® , będziesz mógł spać spokojnie.

Potrzeba samorealizacji to przede wszystkim dążenie człowieka do rozwoju. Samorealizacja często jest wyrażana przez założenie własnej działalności. W związku z tym, kiedy zgłosisz się do nas, pomożemy Ci otworzyć firmę, wybierając dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie. Zadbamy o Twoją księgowość, przypilnujemy Twoich spraw podatkowych i zapewnimy księgowe bezpieczeństwo.

I pamiętaj o tym, co zwykł mawiać Benjamin Franklin: na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Czytelne i dogodne warunki współpracy.

star

Uczciwość i bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

star

Biura zlokalizowane w całej Polsce.

 

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ